Filtruj według

Cena
615 1406

REGAŁY & SZAFYJest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

ORLANDO KOMODA  Nowoczesna komoda Orlando z trzema pojemnymi szufladami oraz zamykaną szafką, postawiona na metalowej podstawie tworzy idealną całość. Mix wykończeń i kolorów frontów powoduje, że komoda staje się meblem ponadczasowym, wpasowującym się do każdego wnętrza.

745,60 zł

ORLANDO KOMODA  I Nowoczesna komoda Orlando z sześcioma pojemnymi szufladami, postawiona na metalowej podstawie tworzy idealną całość. Mix wykończeń i kolorów frontów powoduje, że komoda staje się meblem ponadczasowym, wpasowującym się do każdego wnętrza.

1 016,13 zł

ORLANDO KOMODA  II Nowoczesna komoda Orlando z trzema pojemnymi szufladami oraz zamykaną szafką, postawiona na metalowej podstawie tworzy idealną całość. Mix wykończeń i kolorów frontów powoduje, że komoda staje się meblem ponadczasowym, wpasowującym się do każdego wnętrza.

936,05 zł

ORLANDO KOMODA  III Nowoczesna komoda Orlando z trzema pojemnymi szufladami oraz dwoma szafkami, postawiona na metalowej podstawie tworzy idealną całość. Mix wykończeń i kolorów frontów powoduje, że komoda staje się meblem ponadczasowym, wpasowującym się do każdego wnętrza.

856,73 zł

KOMODA BERGEN BIAŁA Komoda Bergen, w której połączenie bieli z blatem w kolorze drewna wpasowuje się w skandynawski styl. Idealnie pasuje do salonu jak i pokoju gościnnego.

615,75 zł

KOMODA BERGEN BIAŁA I Komoda Bergen, w której połączenie bieli z blatem w kolorze drewna wpasowuje się w skandynawski styl. Idealnie pasuje do salonu jak i pokoju gościnnego.

1 405,68 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów