Nowość maseczki materiałowe ochronne 3-warstwowe 10szt

maseczki materiałowe ochronne 3-warstwowe 10szt CERTYFIKAT

Nowy produkt

149,00 zł brutto

14,90 zł za sztukę

0 sztuk
W naszym magazynie 0 sztuk (wysyłka 48h)

Oferujemy 3-warstwowe, materiałowe, jednorazowe maseczki higieniczne / ochronne wyłącznie z niepylących, neutralnych dla skóry i atestowanych materiałów w ilościach hurtowych od polskiego producenta.Warstwę pierwszą i trzecią maseczki stanowi włóknina PP-S typu Spunbond => gramatura: 30g/m3, skład: 100% polipropylen.Warstwę drugą maseczki, znajdującą się pośrodku, stanowi włóknina wiskozowana „WISCO” => gramatura: 40g/m3, skład: 70% wiskoza, 30% poliester.Maseczki cechuje wysoka skuteczność filtracji i ochrony przed zanieczyszczeniami.

BEZPIECZEŃSTWO I ATESTY

Zastosowana włóknina Spunbond w 1 i 3 warstwie certyfikowana jest znakiem STANDARD 100 by OEKO-TEX ® co daje konsumentom na całym świecie wysoki poziom bezpieczeństwa i ochrony przed szkodliwymi substancjami chemicznymi. Katalog kryteriów STANDARD 100 by OEKO-TEX ®, składa się z kilkuset kontrolowanych substancji szkodliwych.Wszystkie elementy wyrobów tekstylnych muszą spełniać kryteria badawcze STANDARD 100 by OEKO-TEX ®. Zastosowane czyściwo włókninowe w warstwie 2 "CLEAN SOFT" posiada zaświadczenie z sieci badawczej - Instytutu Biopolimerów i Włókien Chemicznych ŁUKASIEWICZ (metoda badania wg PN-82/P-55072).

 

Więcej szczegółów

 Sposób zakładania: na 2 gumki mocujące znajdujące się po bokach, co pozwala na dopasowanie maseczki do twarzy. Maseczki są w kolorze białym, w rozmiarze uniwersalnym.

30 innych produktów w tej samej kategorii: